HomeBlacklight-tornooi Vlimmeren 2023

Sponsor

Blacklight Tornooi Vlimmeren 25/02/2023

We voorzien weer een reeks voor jeugd en voor volwassenen.

VOLZET: mail blacklightvlimmeren@gmail.com om een plaatsje op de wachtlijst te bemachtigen om toch mee te doen indien er een ploeg afzegt. First come, first serve!

ALGEMENE INFORMATIE

We hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk zijn we klaar voor een spetterende zesde editie van ons blacklight volleybaltoernooi! Dit zal doorgaan op zaterdag 25 februari 2023 in sporthal de Pegger in Vlimmeren.
In de namiddag (13:00) beginnen we met het befaamde jeugdtoernooi. Het inschrijvingsgeld bedraagt €25 per jeugdploeg.
’s Avonds (17:30) vindt de reeks voor de volwassenen plaats (€70 per ploeg).

CONCEPT

Er wordt 6 tegen 6 gespeeld (extra spelers zijn uiteraard toegelaten). De samenstelling (heren / dames / gemengd) heeft geen belang.
Dress code: sportief, maar vooral alles fluo, glow-in-the-dark enzovoort!
Onze kantine zal voorzien zijn van een uitgebreid aanbod aan eten en drank, zowel voor spelers als voor supporterende vrienden en familie!
Het aantal beschikbare plaatsen is beperkt, dus wacht niet te lang met inschrijven!

CONTACT / INFO

Gelieve het totale bedrag over te schrijven naar BE17 0682 4654 4321 t.a.v. Volleybal Vlimmeren met de vermelding “Blacklight Vlimmeren – naam ploeg”.

Locatie: sporthal De Pegger (Wetschot 2, 2340 Vlimmeren).

Noorderkempen

Voorzitter: Ivan Vermeiren
Secretaris: Isabel Schoenmaekers
Schatbewaarder: Ivo Van Ham

Moederclubs

Merksplas
Voorzitter: Anke Vansprengel
Secretaris: Wim Van Laer

Vlimmeren
Voorzitter: Katrien Verschueren
Secretaris: Inge Monsieurs

Vosselaar
Voorzitter: Ivan Vermeiren
Secretaris: Nicole Leemans

Nuttige links