HomeJeugdbestuur

Algemeen contactpunt Jeugdbestuur: jeugd@bvmv.be

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF5291-Jef-160x160.jpg

Jef Vinkx

Functie: Voorzitter Jeugdbestuur

Email: jef.vinkx@bvmv.be

Telefoon: 0476 70 96 31

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF6301-Jan-Weyns-160x160.jpg

Jan Weyns

Functie: Jeugd Coördinator

Email: jan.weyns@bvmv.be

Telefoon: 0497 29 60 96

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF5644-Wim-160x160.jpg

Wim Van Laer

Functie:

Email: wim.vanlaer@bvmv.be

Telefoon:

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF6306-Jo-Guns-160x160.jpg

Jo Guns

Functie:

Email: jo.guns@bvmv.be

Telefoon: 0474 34 86 56

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF6310-Katrin-Copmans-160x160.jpg

Katrin Copmans

Functie:

Email: katrin.copmans@bvmv.be

Telefoon: 0494 87 65 47

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF6314-Anke-Vansprengel-160x160.jpg

Anke Vansprengel

Functie:

Email: anke.vansprengel@bvmv.be

Telefoon: 0498 53 94 45

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF5323-Maarten-160x160.jpg

Maarten Feys

Functie:

Email: maarten.feys@bvmv.be

Telefoon: 0474 17 54 23

https://volleynoorderkempen.be/wp-content/uploads/2020/11/DSCF6312-Guy-Dierckx-160x160.jpg

Guy Dierckx

Functie:

Email: guy.dierckx@bvmv.be

Telefoon:

Noorderkempen

Voorzitter: Ivan Vermeiren
Secretaris: Isabel Schoenmaekers
Schatbewaarder: Ivo Van Ham

Moederclubs

Merksplas
Voorzitter: Anke Vansprengel
Secretaris: Roger Belet

Vlimmeren
Voorzitter: Maxime Dekempeneer
Secretaris: Isabel Schoenmaekers

Vosselaar
Voorzitter: Ivan Vermeiren
Secretaris: Nicole Leemans

Nuttige links